Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidento veikla Prezidento institucija Prezidento šeima Spaudos centrasPrezidento darbo kalendorius Prezidento darbo kalendorius
Detalūs kontaktai Kontaktai
Paieška Paieška
Spausdinti spausdinti
Prezidento Valdo Adamkaus ir ponios Almos Adamkienės kalėdinis sveikinimas Lietuvos žmonėms (tekstas ir vaizdo įrašas)
2007-12-23  

Sekmadienis, gruodžio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus ir ponia Alma Adamkienė artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga pasveikino Lietuvos žmones.

Prezidento ir Pirmosios ponios sveikinimo vaizdo įrašą (TV kokybė, apie 150 MB) galite atsisiųsti: http://www.president.lt/ftp/Video/2007_kaledos_lietuva.mpg .

Maloniai prašytume žiniasklaidos priemones skelbti valstybės vadovo sveikinimą ne anksčiau kaip 2007 metų gruodžio 24 dieną.

Prezidento ir Pirmosios ponios sveikinimo Lietuvos gyventojams tekstas:

Brangieji,

Šį vakarą Lietuva kartu su visu krikščioniškuoju pasauliu švenčia Kristaus gimimą. Prie Kūčių stalo renkasi šeimos, prisimename artimuosius, kurių nėra kartu, pagerbiame iškeliavusius į Anapilį. Visų mūsų jausmai ir žodžiai šį vakarą tampa šiek tiek šiltesni, artimesni, gilesni.

Nuoširdžiai linkiu, kad tokie būtume kuo dažniau. Pažįstu Lietuvos žmones, žinau jų rūpesčius ir vargus. Bet žinau ir didelę dvasios stiprybę, darbštumą, didelę galią mylėti ir išlikti žmonėmis. Tikrai nesuklysiu pasakęs, kad būtent šių idealų vedami ir palaikomi, susikūrėme didžiausias vertybes ir pasiekėme didžiausius laimėjimus.

Todėl šį vakarą noriu nuoširdžiai padėkoti visiems Lietuvos žmonėms. Už visus šiais metais Lietuvai skirtus įvertinimus ir gerus žodžius. Už tai, kad tikite Lietuva ir auginate vaikus, kantriai kuriate savo šalies gerovę, ūkį, kultūrą, meną. Už tai, kad Jūsų dėka geresnės ateities viltis – ne tušti žodžiai, o reali galimybė gyventi geriau. 

Žinau: daugeliui iš Jūsų šie metai atnešė naujų rūpesčių ir problemų. Tačiau tikiu: Lietuva ir jos žmonės tikrai pajėgs įveikti sunkumus. Svarbu, kad, eidami šiuo keliu, liktume solidarūs ir artimi, kad mus sietų tikėjimas ir pasitikėjimas, kad vieni kitiems būtume kaip šį vakarą – šiltesni, atlaidesni ir žmogiškesni. Šis artumas dabartyje bei  tikėjimas ateitimi, manau, yra didžiausias bei vertingiausias Kristaus priesakas. Nenuvertėjantis, neprarandantis aktualumo, neleidžiantis mūsų dvasioms prarasti Tikėjimo, Meilės ir Vilties.

Jų šviesoje gražiausios metų šventės proga sveikinu Lietuvą ir visus jos žmones. Sveiki sulaukę Šventų Kalėdų.               

Ponia Alma Adamkienė:

Nuoširdžiai sveikinu su šventėmis visus Lietuvos vaikus, jų mamytes, tėvelius ir artimuosius. Linkiu, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir šilti, kad juose gyventų meilė ir dvasinis artumas. Nuoširdžiai sveikinu visus, mažus ir didelius – sveiki sulaukę Šventų Kalėdų.  

© 2006–2009 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija | Kontaktai | Apie netikslumus prašome pranešti