Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidento veikla Prezidento institucija Prezidento šeima Spaudos centrasPrezidento darbo kalendorius Prezidento darbo kalendorius
Detalūs kontaktai Kontaktai
Paieška Paieška
Spausdinti spausdinti
Prezidentas pasveikino Graikijos vadovą nacionalinės dienos proga
2009-03-25  
Trečiadienis, kovo 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Graikijos Respublikos Prezidentą Karolosą Papouliasą (Karolos Papoulias) šalies nacionalinės dienos proga ir palinkėjo gerovės, sėkmės ir klestėjimo.

„Šiandien Lietuvą ir Graikiją sieja draugiški ir tvirti ryšiai, bendromis vertybėmis grindžiama partnerystė ir atsakomybė už mūsų bendrus Europos namus. Mūsų šalys kartu pirmininkaus Europos Sąjungai 2013-2014 metais, tad tikiu, kad mūsų bendros pastangos jau dabar turi būti skirtos konkurencingai, atvirai ir vertybėmis grįstai Europai kurti. Tik vieninga ir solidari Europa gali efektyviai kovoti su terorizmu, siekti energetinio saugumo ir spręsti sunkaus ekonominio nuosmukio sukeltas problemas.“, - sveikinimo laiške teigė šalies vadovas.

Prezidentas V. Adamkus išreiškė įsitikinimą, kad ateinančiais metais sustiprės Lietuvos ir Graikijos tautų politinis, ekonominis bei kultūrinis bendradarbiavimas ir toliau bus dirbama tam, kad tarpusavio supratimas ir palaikymas dar labiau suartintų Lietuvos ir Graikijos šalių žmones.

Prezidento spaudos tarnyba
© 2006–2009 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija | Kontaktai | Apie netikslumus prašome pranešti