Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidento veikla Prezidento institucija Prezidento šeima Spaudos centrasPrezidento darbo kalendorius Prezidento darbo kalendorius
Detalūs kontaktai Kontaktai
Paieška Paieška
Spausdinti spausdinti
Informacija dėl žiniasklaidos darbo tradicinio Baltijos valstybių prezidentų susitikimo metu
2009-03-25  
Trečiadienis, kovo 25 d. (Vilnius). Šių metų kovo 27 dieną (penktadienį) Šiauliuose įvyks tradicinis Baltijos šalių vadovų susitikimas.

Žiniasklaidos priemonių atstovai, planuojantys dirbti Baltijos šalių prezidentų susitikimo metu ir pageidaujantys organizuotai vykti iš Vilniaus į Šiaulius, iki 2009 m. kovo 26 d. (ketvirtadienio) 11 valandos privalo registruotis Prezidento spaudos tarnyboje, tel.: 2664018 arba el.paštu spauda@prezidentas.lt. Registruojantis būtina nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, atstovaujamą žiniasklaidos priemonę ir kontaktinį telefoną.

Taip pat primename, kad žiniasklaidos atstovai, pageidaujantys dirbti Baltijos šalių prezidentų apsilankymo Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje metu, turi iki kovo 26 dienos (ketvirtadienio) 14 val. registruotis Aviacijos bazėje tel. 8 41 592 151, mob. 8 605 195 85, el. p. vis@kam.lt. Registracija būtina. Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, asmens kodą, žiniasklaidos priemonę, kuriai atstovaujama, kontaktinį telefoną.

Į Aviacijos bazę (Aerouosto g. 11A, Šiauliai) kovo 27 dieną (penktadienį) žurnalistai prašomi atvykti ne vėliau kaip 15.10. Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir žurnalisto pažymėjimą. Automobilius žurnalistai prašomi palikti už Aviacijos bazės teritorijos (t. y. įvažiuoti savo transportu į Aviacijos bazę nebus leidžiama). Pervažiuoti iš Aviacijos bazės depo angaro (ten vyks pirmoji vizito Aviacijos bazėje dalis) į NATO Greitojo reagavimo padalinio zoną (kur vyks antroji vizito dalis) žurnalistams bus skirtas atskiras autobusas. Į NATO Greitojo reagavimo padalinio zoną žurnalistų autobusas pajudės vienas pirmųjų, todėl žiniasklaidos atstovus prašome į autobusą susirinkti operatyviai.

Operatoriams ir fotografams Minaičiuose ir Aviacijos bazėje bus numatytos konkrečios vietos. Prašome jų laikytis, renginių metu Minaičiuose ir Aviacijos bazėje po renginių teritoriją judėti nebus leidžiama. Žiniasklaidos atstovams, atvykusiems į Minaičius ir Aviacijos bazę, bus padalintos renginių schemos.

Prezidento spaudos tarnyba
© 2006–2009 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija | Kontaktai | Apie netikslumus prašome pranešti