Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidento veikla Prezidento institucija Prezidento šeima Spaudos centrasPrezidento darbo kalendorius Prezidento darbo kalendorius
Detalūs kontaktai Kontaktai
Paieška Paieška
Spausdinti spausdinti
Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus kalba, pasakyta savaitraščio "Veidas" organizuojamo konkurso Metų vadybininkas 2008 laureatų apdovanojimo ceremonijoje
2009-03-17  

Gerbiamieji Metų vadybininko konkurso laureatai,

Šventinio renginio viešnios ir svečiai!

Esu įsitikinęs, kad šiuo metu, kai ypatingai sunkiai prognozuojama ekonominė situacija ir gausu blogų naujienų, geriausių vadybos pavyzdžių pristatymas visuomenei tampa ypač svarbus ir reikalingas. Todėl nuoširdžiai dėkoju Metų vadybininko konkurso organizatoriams ir visiems vadybininkams, kurie priėmė iškylančius iššūkius ir ėmė kūrybingai ieškoti naujų kelių savo įmonėms ir jose dirbantiems žmonėms.

Prieš keletą metų šio konkurso dalyvius ir kartu verslo bendruomenę kviečiau neapsiriboti vien laiko išbandytais sprendimais. Todėl raginau ieškoti naujų veiklos ir vadybos būdų, kurie būtų šiuolaikiški ir efektyvūs nuolat ir greitai kintančiame pasaulyje bei rinkose.

Tikiu, kad Jūs esate vieni iš tų, kurie į šį mano kvietimą atsiliepėte ir pasukote nauju vadybos keliu,  leidusiu patekti tarp geriausiai vertinamų šalies verslo vadybininkų.

Gerbiamieji,

Ekonominio nuosmukio ir neapibrėžtumo laikotarpiu kūrybingas pokyčių valdymas tampa dar svarbesnis ir reikšmingesnis. Geras, kokybiškas ir dinamiškas valdymas tampa itin svarbia kryptingos veiklos priemone.

Šiandien Lietuvai ypač reikia įkvepiančių pavyzdžių, kurie leistų patikėti mūsų pajėgumu ir galimybėmis žengti pirmyn ir išvengti sudėtingų bei netikėtų ekonomikos ir finansų kliūčių. Todėl labai svarbu atkreipti dėmesį į valdymo srityje geriausiai vertinamus Lietuvos verslo žmones ir tuo labiau - pristatyti juos visuomenei.

Tikiu, kad šie apdovanojimai prisidės ne tik prie gero valdymo kultūros sklaidos mūsų šalyje, bet ir prie tikrųjų lyderių, kurių šiandien taip reikia Lietuvai, ugdymo.

Sveikinu Metų vadybininką ir visus konkurso dalyvius. Nuoširdžiai linkiu darbštumo ir kūrybingumo pavyzdžiu užkrėsti Jūsų vadovaujamus darbuotojus, įžiebti jiems tikėjimą galimybėmis įgyvendinti net pačius sudėtingiausius uždavinius ir idėjas, o užsibrėžtus tikslus – paversti tikrove. Ištvermės Jums visiems šiuo nelengvu metu.

Valdas Adamkus, Lietuvos Respublikos Prezidentas
© 2006–2009 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija | Kontaktai | Apie netikslumus prašome pranešti