Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidento veikla Prezidento institucija Prezidento šeima Spaudos centrasPrezidento darbo kalendorius Prezidento darbo kalendorius
Detalūs kontaktai Kontaktai
Paieška Paieška
Spausdinti spausdinti
Prezidentas pasveikino Šv. Patriko dieną švenčiančius Airijos žmones
2009-03-17  
Antradienis, kovo 17 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus pasveikino Airijos Prezidentę Meri Makelyz (Mary McAleese) šalies nacionalinės šventės – Šv. Patriko dienos proga.

Prezidentas pažymėjo, kad Šv. Patriko dieną švenčia po visą pasaulį pasklidusi gausi Airijos išeivių šeima, o taip pat ir Airijoje jaukius, svetingus namus radę lietuviai. Lietuvos vadovas išreiškė asmeninę padėką Airijos Prezidentei ir visai Airijos visuomenei už dėmesį lietuvių bendruomenei .
 
„Tikiu, kad mus jungianti abipusė žmonių simpatija ir supratimas, bendri interesai ir tikslai padės toliau sėkmingai puoselėti Lietuvos ir Airijos partnerystę. Neabejoju, kad mūsų verslo, meno, akademinės visuomenės tęs sėkmingą bendradarbiavimą, kurdamos naujus projektus bei idėjas, taip dar labiau suartindamos Lietuvą ir Airiją bei didindamos jų gerovę“, - sakoma Prezidento sveikinimo laiške.
 
Prezidento spaudos tarnyba
© 2006–2009 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija | Kontaktai | Apie netikslumus prašome pranešti