Lietuvos Respublikos Prezidentas
Prezidento veikla Prezidento institucija Prezidento šeima Spaudos centrasPrezidento darbo kalendorius Prezidento darbo kalendorius
Detalūs kontaktai Kontaktai
Paieška Paieška
Spausdinti spausdinti
„Lankstesnis darbo santykių reguliavimas ekonominio sunkmečio sąlygomis yra pribrendęs ir būtinas“ – susitikime su profesinių sąjungų atstovais sakė Prezidentas
2009-02-13  

Penktadienis, vasario 13 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus priėmė profesinių sąjungų atstovus ir aptarė galimybes pagerinti padėtį darbo rinkoje.

Prezidento teigimu, siekiant sušvelninti ekonominio nuosmukio padarinius, būtina visiems siekti kompromisinių sprendimų.

„Jeigu nesugebėsime laiku reaguoti į rinkoje vykstančias permainas, nei laimėtojų, nei pralaimėtojų nebus. Pralaimėsime visi“, - sakė V. Adamkus.

Prezidento V. Adamkaus nuomone, lankstesnis darbo santykių reguliavimas, susiklosčius šiai ekonominei situacijai yra pribrendęs ir būtinas. Todėl svarbu gerinti verslo aplinką, išlaikyti sukurtas darbo vietas ir kurti naujas. Tai, Prezidento įsitikinimu, padėtų su mažesniais nuostoliais išgyventi ekonominį nuosmukį.

Profesinių sąjungų atstovai išreiškė pasiryžimą diskutuoti ir kartu su Vyriausybe bei darbdaviais ieškoti sprendimų išlaikant užimtumą ekonominių sunkumų apimtoje darbo rinkoje.

Savo ruožtu Prezidentas dar kartą pakvietė Vyriausybę atidžiau įsiklausyti į profesinių sąjungų balsą ir pasinaudoti jų patirtimi.

Prezidento spaudos tarnyba
Nuotrauka
Nuotrauka
© 2006–2009 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija | Kontaktai | Apie netikslumus prašome pranešti